İPTAL VE İADE ŞARTLARI

HANTHIS olarak satış sonrası müşteri memnuniyetini en ön planda tutmakta ve tüketici haklarına saygı duymaktayız. Satın almış olduğunuz ürünlerle ilgili yaşayabileceğiniz her türlü sorun, memnuniyetsizlik ve kötü tecrübe durumunda taleplerinizi alıyor, seçeneklerimizi değerlendiriyor ve sorunlarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz.
Ürünlerin iade süreci konusunda izlediğimiz şartlar aşağıda listelenmektedir; şartlardan herhangi birisinin sağlanamaması halinde ürün iade talebi kabul edilemeyecektir.

İADE İÇİN İSTENENLER


1. İADE EDİLECEK ÜRÜN 
2. İADE EDİLECEK ÜRÜNÜN YER ALDIĞI SEVK İRSALİYESİ (Tüm nüshaları ile birlikte)
 
1. İADE EDİLECEK ÜRÜN


a-    İade edilecek ürün kullanılmış veya hasar görmüş ise iade talebiniz kabul edilememektedir.
b-    İade talebi 14 gün içerisinde yapılmalıdır. 
c-    Ürün teslim alındığı şekilde, standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak tarafımıza ulaşmış olmalıdır.
 
2. İADE EDİLECEK ÜRÜNÜN FATURASI/SEVK İRSALİYESİ


a-    İade işlemi için ürünün faturasının/sevk irsaliyesinin gönderilmesi gerekmektedir.
 
KARGOYA İLİŞKİN ŞARTLAR


a-    İade etmek istenilen ürün veya ürünler ayıplı ise anlaşmalı kargo firmalarımızla gönderildiği taktirde kargo ücreti HANTHIS tarafından karşılanacaktır.
b-    Tarafımıza ulaşan ürünlerin, yukarıda belirtilen iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı iş günü işleme alınacaktır. İade edilen bedelin hesabınıza geçme süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler ise 7 gün içerisinde hesaba yansımaktadır.

İADE EDİLECEK ÜRÜNÜN GÖNDERİLMESİ


İade edilecek ürün kargo şirketlerinden biri yoluyla adresimize gönderilebilir. Ayıplı ürünlerin iade ücreti tarafımızca karşılanacaktır. Cayma hakkı kullanılan ürünlerin kargo ücreti ALICI tarafından karşılanır. 
Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;
1.    İade edilen ürünlerin orijinal kutu veya ambalajı içerisinde gelmemesi halinde iade talepleri KESİNLİKLE kabul edilmeyecektir.
2.    İade edilen ürünler orijinal kutu veya ambalajı içerisinde gelse dahi, orijinal kutusu veya ambalajı zarar gören, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. 
3.    İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte faturası veya sevk irsaliyesinin de tarafımıza iletilmesi gerekmektedir. İade sebebini internet sitemizden dolduracağınız formda belirtebilirsiniz.
4.    İade etmek istediğiniz ürün/ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bu durumda da anlaşmalı kargolar ile gönderim yapmanız gerekir. Diğer durumlarda ise kargo ücreti size aittir.

SİPARİŞ İPTALİ


Yanlış verilen veya vazgeçilen siparişler iptal ettirilebilmektedir. 
İptal işlemlerinde;
-    ürün kargoya verilmemişse ücretin tamamı 
-    ürün kargoya verilmişse kargo ücreti veya ücretleri kesilerek 
işlemi gerçekleştirdiğiniz yöntemle tarafınıza iade edilir. 

Ürün İade Adresi:
Müeyyedzade Mh. Tatarbey Sk. No : 24B Beyoğlu / İstanbul

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR