HANTHIS Hüküm ve Koşullar Bildirimi

Bu Hüküm ve Koşullar Bildirimi, HANTHIS DANISMANLIK VE TEKSTIL TICARET LIMITED SIRKETI şirketi tarafından yönetilen https://www.hanthis.com ("Web Sitesi") web sitesine erişiminiz, kullanımınız ve alışverişiniz için geçerli şartları açıklamaktadır ("HANTHIS", "Biz" ve / veya "Biz").

Şartlar ve Koşullara ek olarak, Web Sitesinde herhangi bir hizmeti kullandığınızda (örneğin, bir sipariş verdiğinizde veya bir müşteri incelemesi yazdığınızda), bu tür hizmetler için geçerli olan kurallara, yönergelere, politikalara, hüküm ve koşullara tabi olacaksınız (bunlar Şartlar ve Koşullara referans olarak dahil edilmiştir). Bu Web Sitesini ve Hüküm ve Koşulları herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutarız.

Web Sitesine erişmek, Web'e göz atmak veya başka bir şekilde kullanmak, Şartlar ve Koşulları kabul ettiğinizi gösterir. Lütfen devam etmeden önce bu belgeyi dikkatlice okuyun.

Kullanıcı hesabı

Güvenlik için, her müşterinin varsayılan olarak yalnızca bir kayıtlı hesap oluşturmasına izin verilir. Birkaç hesap oluşturmaya çalışan müşteriler için, HANTHIS, önceden bildirimde bulunmaksızın hesapları askıya alma hakkını saklı tutar. En az 18 yaşında olduğunuzu veya Web Sitesini bir ebeveyn veya veli gözetiminde ziyaret ettiğinizi beyan ve garanti edersiniz.

Bir şifre veya kimlik kullandığınız her seferinde, Web Sitesine Hüküm ve Koşullar ile tutarlı bir şekilde erişme ve onu kullanma yetkisine sahip olacaksınız. Size atanan parolanın ve kimliğin güvenliğini ve gizliliğini korumaktan yalnızca siz sorumlusunuz ve bu tür bir erişim olsun ya da olmasın, başlangıçta size atanan parolayı ve kimliği kullanan herkes tarafından bu Web sitesine tüm erişim ve kullanımından yalnızca siz sorumlusunuz. Bu Web Sitesinin kullanımı, sınırlama olmaksızın tüm iletişim ve yayınlar ile bu erişim veya kullanımdan doğan tüm yükümlülükler dahil olmak üzere sizin tarafınızdan yetkilendirilmiştir. Şifrenizin veya kimliğinizin herhangi bir yetkisiz kullanımı veya bu Web Sitesinin güvenliğinin başka herhangi bir ihlali veya tehditle ilgili ihlali durumunda HANTHIS'i derhal bilgilendireceksiniz.

Yasalara uygunluk

HANTHIS her zaman yasalara uyacaktır ve kullanıcılara da aynısını yapmaları gerektiğini hatırlatırız.

Web Sitesine Erişim ve Lisans

HANTHIS, işbu metinle, Web Sitesine ve içeriğindeki her içeriğe yalnızca Web Sitesinde satılan kişisel eşyalar için alışveriş yapmak amacıyla internet tarayıcınızda görüntüleyerek erişmeniz ve kullanmanız için size sınırlı, geri alınabilir, devredilemez ve münhasır olmayan bir lisans vermektedir. HANTHIS tarafından önceden açıkça izin verilen durumlar dışında herhangi bir ticari kullanım veya herhangi bir üçüncü şahıs adına herhangi bir kullanım için değildir. Şartlar ve Koşulların ya da yürürlükteki herhangi bir yasanın ihlali, bu metinde verilen lisansın derhal iptal edilmesine neden olacaktır.

Telif Hakkı, Ticari Markalar ve Patentler

Web Sitesindeki tüm metinler, grafikler, fotoğraflar veya diğer resimler, düğme simgeleri, ses klipleri, logolar, sloganlar, ticari isimler veya kelime yazılımları ve diğer içerikler (topluca "İçerik") yalnızca HANTHIS'e veya uygun İçerik tedarikçilerine aittir. Bu tür İçeriklerin hiçbirini kullanamaz, çoğaltamaz, kopyalayamaz, değiştiremez, iletemez, görüntüleyemez, yayınlayamaz, satamaz, lisans veremez, halka açık olarak gerçekleştiremez, dağıtamaz veya ticari olarak yararlanamazsınız.

HANTHIS üzerinde veri madenciliği, robotlar veya benzer veri toplama ve çıkarma araçlarının kullanılması ve ayrıca HANTHIS ticari markalarının veya hizmet markalarının meta etiketlerde kullanılması kesinlikle yasaktır. İçeriği yalnızca kişisel bilgileriniz için ve Web Sitesinde alışveriş yapmak ve sipariş vermek için görüntüleyebilir ve kullanabilirsiniz ve başka hiçbir amaçla kullanamazsınız. Bu Web Sitesindeki tüm İçeriğin ("Derleme") toplanması, düzenlenmesi ve birleştirilmesi yalnızca HANTHIS'e aittir. HANTHIS'in içeriğini veya Derlemesini HANTHIS'i aşağılayacak veya itibarını zedeleyecek şekilde veya herhangi bir şekilde karışıklığa veya geçerli yasa veya yönetmeliklerin ihlaline neden olabilecek herhangi bir şekilde kullanamazsınız. Bu Web Sitesinde kullanılan tüm yazılımlar ("Yazılım") HANTHIS ve / veya Yazılım tedarikçilerinin mülkiyetindedir. İçerik, Derleme ve Yazılımın tümü fikri mülkiyet kanunları kapsamında korunmaktadır. Açıkça verilmeyen tüm haklar HANTHIS tarafından saklıdır. İhlal edenler kanunun tamamı boyunca kovuşturulacaktır.

HANTHIS, tüm telif haklarını ve ticari marka haklarını tanır ve saygı duyar. Bu nedenle, televizyon, sinema filmi, müzik, film festivali veya diğer adların veya başlıkların herhangi bir şekilde kullanılması HANTHIS ile hiçbir bağlantısı yoktur ve telif hakkı veya ticari marka sahiplerinin mülkiyetindedir.

Eleştiriler ve Yorumlar

Bu Şartlar ve Koşulların veya Web Sitesinin başka bir yerinde aksi belirtilmedikçe, Web Sitesine gönderdiğiniz veya Web sitesinde yayınladığınız ve / veya HANTHIS'e sunduğunuz her şey dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere fikirler, teknik bilgi, sorular, incelemeler, yorumlar ve öneriler (topluca "Gönderimler") gizli değildir ve uygunsuz muameleye tabi tutulacaktır ve göndererek veya yayınlayarak girişi ve bununla ilgili tüm fikri mülkiyet haklarını (yazarlık hakkı gibi manevi haklar hariç) geri alınamaz bir şekilde lisanslamayı kabul etmiş olursunuz. ) herhangi bir ücret ödemeden HANTHIS'e; HANTHIS, telifsiz, dünya çapında, kalıcı, geri alınamaz ve devredilebilir kullanma, kopyalama, dağıtma, sergileme, yayınlama, icra etme, satma, kiralama, iletme, uyarlama, herhangi bir yolla ve herhangi bir şekilde bu gönderilerden türev çalışmalar oluşturma hakkına sahip olacaktır. Bu tür Gönderileri çevirmek, değiştirmek, ters mühendislik yapmak, parçalarına ayırmak veya kaynak koda dönüştürmek için. Tüm Gönderimler otomatik olarak HANTHIS'in yegane ve münhasır mülkü haline gelecek ve size iade edilmeyecek ve gelecekte HANTHIS tarafından girişin herhangi bir şekilde kullanılmasıyla ilgili herhangi bir anlaşmazlık çıkarmamayı kabul ediyorsunuz.

Gönderilerinizin tamamen veya kısmen açık ve herhangi bir fikri mülkiyet hakkı ihlali, ihtilaf veya üçüncü taraf iddiaları içermediğini garanti ediyorsunuz. HANTHIS, telif hakkının veya üçüncü şahısların diğer haklarının sizin tarafınızdan kötüye kullanılması konusunda hiçbir sorumluluk kabul etmez. Girişlerin herhangi bir amaçla kullanılmasından kaynaklanan zararlara karşı HANTHIS'i savunmayı ve tazmin etmeyi taahhüt edersiniz.

Herhangi bir gönderi için geçerli haklara ek olarak, Web Sitesinde yorum veya inceleme yayınladığınızda, HANTHIS'e, gönderdiğiniz adı, bu türden herhangi bir inceleme, yorum veya varsa diğer içerikle birlikte kullanma hakkını da verirsiniz. Bu Web Sitesinde yayınladığınız incelemelerin, yorumların ve diğer içeriğin tüm haklarına sahip olduğunuzu veya başka şekilde kontrol ettiğinizi ve incelemelerinizin, yorumlarınızın veya diğer içeriğinizin HANTHIS tarafından kullanımının hakları ihlal etmeyeceğini beyan ve garanti edersiniz. Sahte bir e-posta adresi kullanmamalı, kendinizden başka biri gibi davranmamalı veya herhangi bir Gönderimin veya içeriğin kaynağı konusunda HANTHIS veya üçüncü tarafları yanlış yönlendirmemelisiniz. HANTHIS, herhangi bir nedenle herhangi bir Gönderiyi (yorumlar veya incelemeler dahil) kaldırmaya veya düzenlemeye mükelleftir ancak bununla yükümlü değildir.

Sipariş Kabulü

Kabul edemediğimiz ve iptal etmemiz gereken belirli siparişler olabileceğini lütfen unutmayın. HANTHIS, tamamen kendi takdirine bağlı olarak, herhangi bir nedenle herhangi bir siparişi reddetme veya iptal etme hakkını saklı tutar. Siparişinizin iptal edilmesine neden olabilecek bazı durumlar arasında satın alınabilecek miktarlara ilişkin sınırlamalar, ürün veya fiyatlandırma bilgilerindeki yanlışlıklar veya hatalar veya kredi ve dolandırıcılıktan kaçınma departmanımız tarafından belirlenen sorunlar bulunur. Herhangi bir siparişi kabul etmeden önce ek doğrulama veya bilgi talep edebiliriz. Siparişinizin tamamı veya bir kısmı iptal edilirse veya siparişinizi kabul etmek için ek bilgi gerekirse sizinle iletişime geçeceğiz.

HANTHIS, doğum günleri veya diğer etkinlikler gibi özel günlerde yapılan geç teslimatlardan sorumlu değildir. Müşterilerini, öğelerini almak için yeterli zaman olduğundan emin olmak için siparişlerini önceden vermeye teşvik ediyoruz.

Nakliye şirketleri tarafından "teslim edildi" olarak bildirilen tüm siparişler teslim edilmiş sayılır. HANTHIS, bu durumda teslimat yapılmamasından sorumlu tutulamaz.

Gönderiler

Tüm alıcı adları, adresleri ve ödeyenin adı geçerli olmalıdır. Bazı ülke gümrükleri ürünleri gümrükten geçirmek veya ödeme doğrulaması amacıyla kullanıcının kimliğini veya pasaportunu göndermesini talep eder. Bize sağladıkları verilerin doğruluğundan tek başına Müşteriler sorumludur. Herhangi bir bilginin yanlış olması ve herhangi bir nakliyeyi veya teslimatı veya gümrük işlemlerini engellemesi durumunda, sorumlu tutulmayacağız ve bu gibi durumlarda herhangi bir tazminat teklif etmeyeceğiz. Bir teslimat herhangi bir nedenle başarısız olursa ve gönderilen adres, müşteri tarafından sağlanan doğru adres olursa, bir paket bize iade edilirse HANTHIS sorumlu tutulamaz.

Sipariş gönderildikten sonra nakliye, üçüncü taraf lojistik şirketinin sorumluluğundadır. Bu aşamada ürün (ler) in tam mülkiyeti alıcıya aittir; nakliye sırasında ilgili tüm sorumluluk ve riskler alıcıya aittir.

Gönderiler farklı depolardan gönderilebilir ve gümrük vergisi HANTHIS tarafından ödenmemiştir. Sonuç olarak, parsel varış ülkesine ulaştığında tüm gümrük veya ithalat vergileri tahsil edilir. Varsa bu ücretler Müşteriler tarafından ödenmelidir. Müşteriler, ithalat vergileri nedeniyle paketi reddederse, sürece dahil olan tüm maliyetler için tam sorumluluk alırlar. Gümrük düzenlemeleri nedeniyle, HANTHIS'in satın alınan ürünleri hediye olarak beyan edemeyeceğini veya gerçek ürün fiyatından daha düşük bir tutar listeleyemeyeceğini lütfen unutmayın. Müşteri siparişleri ne olursa olsun, gönderdiklerimizdir. Yanlış sipariş verdikleri takdirde müşterinin yanlış ürünü almasından sorumlu tutulamayız.

Paketinizi almadıysanız lütfen en kısa sürede bize bildirin. Standart gönderimde, paketinizi gönderdiğimiz tarihten itibaren 3 ay sonra artık herhangi bir tazminat teklif edemeyeceğiz. Tüm hızlandırılmış teslimat sorunları, sevkiyat tarihinden itibaren 3 ay içinde de bildirilmelidir. Ayrıca, bunun hızlandırılmış gönderim yöntemleriyle gönderilen ve nakliye şirketinin takip sitesinde teslim edildiği şekilde gösterilen paketler için geçerli olmadığını lütfen unutmayın.

Sipariş İptali

Lütfen yalnızca ödenmiş, işleniyor veya kısmen sevk edilmiş durumda olan siparişlerin değiştirilebileceğini veya iptal edilebileceğini lütfen unutmayın. Diğer tüm siparişler değiştirilemez. Gönderilmiş veya paketlenmiş bir siparişi iptal etmek isterseniz, paketi kabul etmenizi ve daha fazla bilgi için HANTHIS İptal ve İade Koşulları'na bakmanızı öneririz.

İptal/Cayma Hakkı

Aşağıda listelenen istisnalardan biri geçerli olmadıkça, siparişinizi, herhangi bir gerekçe göstermeden ve herhangi bir ceza ödemeden, satın aldığınız malları aldığınız günden sonraki 14 gün içinde NAKLIYE ÜCRETİ DIŞINDA iptal edebilirsiniz. Destek Merkezimizde bulunan talimatlara ve formlara göre veya bu formu kullanarak siparişinizi iptal etme kararınızı bize bildirmelisiniz. Son iptal tarihini karşılamak için, iletişiminizi 14 günlük iptal süresi dolmadan göndermeniz yeterlidir. Ek bilgi için lütfen Destek Merkezindeki Müşteri Hizmetlerimizle iletişime geçin.

İptal/Cayma halinde KARGO, NAKLİYE ÜCRETLERİ VE MALİYETLERİ DIŞINDA satın alınan mallar için sizden alınan tüm ödemeleri geri ödeyeceğiz. Geri ödeme, malları iade ettiğinize dair kanıt sunduğunuz günden itibaren mümkün olan en kısa sürede yapılacaktır.

İptal bildiriminizin yapıldığı günden itibaren en geç 14 gün içinde Destek Merkezimizin talimatlarına göre malları geri göndermeniz gerektiğini unutmayın. Bu malları iade etmenin doğrudan maliyetini üstlenmeniz gerekecektir. Malların taşınması nedeniyle iade edilen malların değerinin azalması durumunda yükümlü olabilirsiniz (malların niteliğini, özelliklerini ve işleyişini tesis etmek gerekli olduğu durumlar hariç).

İstisnalar - iptal hakkı aşağıdakiler için geçerli değildir:

• Teslimattan sonra tarafınızca mühürlenmemesi halinde sağlığın korunması veya hijyenik nedenlerden dolayı iadeye uygun olmayan veya teslimattan sonra diğer maddelerle ayrılmaz bir şekilde karıştırılan mallar; kozmetik ve iç çamaşırı vb.

• Sizin talebinize göre yapılmış veya açıkça kişiselleştirilmiş ürünler;

• Hızla bozulabilen veya süresi dolan mallar; ve

• Mühürlü ses veya video kayıtları veya teslimattan sonra tarafınızdan mühürlenmemişse mühürlü yazılım.

Yasal Garanti ve Ticari Garantiler

Web Sitesi üzerinden satın alınan kusurlu ürünlerde yasal garanti tamamen geçerlidir. Ek olarak, HANTHIS size başka ticari garantiler de sağlar. Lütfen HANTHIS İptal ve İade Koşullarına bakın.

Müşteri Davranış Kuralları Politikası

Müşteri memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Müşterilerimizin tüm sorunlarını profesyonel ve dostane bir şekilde çözmeye çalışıyoruz. Ancak, Müşteri Hizmetleri Ekibi üyelerimize karşı kabul edilemez veya makul olmayan davranışlara müsamaha göstermeyiz.

Müşteri Hizmetleri personeline veya HANTHIS'in kendisine yönelik kabul edilemez davranışlar, örneğin aşağıdakilerden herhangi birini içerebilir:

• Agresif, taciz edici ve tehdit edici davranış. Örnekler, herhangi bir iletişim kanalındaki tüm doğrudan veya zımni tehditleri içerir; korkutucu dil; kişisel ve sözlü taciz; cinsiyetçi, ırkçı, homofobik veya aşağılayıcı açıklamalar; edepsizlik; enflamatuar ifadeler; küfür; ve asılsız iddialar.

• Konu tam olarak ele alınmış olmasına rağmen, sürekli olarak alışkanlık gerektiren veya can sıkıcı şikayetler yapmak; benzer şekilde, politikalarımıza uygun olarak makul ve adil çözümler sunulmasına rağmen devam eden şikayetlerin tekrarlanması.

• Çalışanlardan, yerleşik şirket politikası yönergelerini ihlal etmelerini istemek, beklemek veya talep etmek, ör. iade tutarı, zaman aralığı, özel tazminat, vb .; benzer şekilde, kendi politika ve prosedürlerimizin kapsamının ötesinde gerçekçi olmayan bir sonuç almak. Varsayılan olarak, geri ödeme tutarı HANTHIS'e ödenen orijinal sipariş tutarını aşamaz.

• Resmi bir yanıt verildikten sonra bir şikayetin veya istenen sonucun niteliğini (veya odağını) tekrar tekrar değiştirmek.

• Toplam satın alma değeri geçmişine kıyasla aşırı sayıda şikayet.

Bu tür davranışlar için, şikayette bulunanlara aşağıdakiler tavsiye edilebilir ve resmi olarak bilgilendirilebilir:

• Dilleri saldırgan, küfürlü, tehdit edici ve kesinlikle kabul edilemez olarak kabul edilir.

• Böyle bir dil kullanmaktan, sindirmekten ve tehditlerden kaçınmalıdırlar.

• Bu davranışta ısrar ederlerse, konuyla ilgili daha fazla yazışma yapılmayacaktır.

• HANTHIS, daha fazla bildirimde bulunmaksızın gelecekte müşteriden gelen siparişleri artık kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Sorumluluk Reddi ve Sorumluluğun Sınırlandırılması

Bu Web Sitesindeki, her bir ürünün satış şartlarını düzenleyen ‘Standart Satış Şartları’nda aksi belirtilmedikçe, bu Web sitesinde satışa sunulan ürünler ve bunun üzerinden gerçekleştirilen işlemler "olduğu gibi" esasına göre sağlanmaktadır. HANTHIS, Web Sitesinin işleyişi veya bu Web Sitesinde yer alan bilgi, içerik, malzeme veya ürünler hakkında, burada yürürlükteki yasaların izin verdiği ölçüde hariç, açık veya zımni hiçbir sunum veya garanti vermez, ve HANTHIS satılabilirlik ve belirli bir amaca uygunluk, ihlal, başlık, sessiz kullanım, veri doğruluğu ve sistem entegrasyonu gibi zımni garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla açık veya zımni tüm garantileri reddeder. Bu Web Sitesi yanlışlıklar, hatalar veya yazım hataları içerebilir. HANTHIS, içeriğin kesintisiz veya hatasız olacağını garanti etmez. Yasaların izin verdiği azami ölçüde, HANTHIS, dolaylı rastlantısal, cezalandırıcı, örnek niteliğinde, özel veya sonuçsal zararlar dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, bu sitenin kullanımından kaynaklanan herhangi bir zarardan sorumlu olmayacaktır. Yürürlükteki yasaların izin verdiği azami ölçüde, HANTHIS'in (eylem temelinden bağımsız olarak) herhangi bir zarar için size karşı toplam yükümlülüğü, eylemden hemen önceki ay boyunca HANTHIS'e fiilen ödediğiniz ücret miktarını toplamda aşmayacaktır.

HANTHIS ve / veya satıcı, yalnızca hasar ürünle bağlantılı olduğunda ve geçerli ve onaylanmış üretim kusurlarına sahip olduğunda HANTHIS İade ve İptal Koşullarına göre hareket edecektir. HANTHIS ve / veya satıcı, müşterilerin uygunsuz kullanımı, kişisel ihmal ve / veya ürün kusurlarına atfedilmeyen diğer nedenlerden kaynaklanan herhangi bir zarardan sorumlu tutulamaz.

Hatalar

HANTHIS, müşterilere en iyi alışveriş deneyimini sunmak için web sitesinin doğru bir şekilde çalışmasını sağlamak için çok çalışırken, hataların sistemi etkileyebileceği durumlar olabilir. Müşteriler, herhangi bir veya tüm sonuçlara haksız görülen bu tür hatalardan herhangi bir fayda sağlayamazlar ve müşteriler bu hatalardan derhal vazgeçmek zorunda kalacaklardır.

Tipografik Hata

HANTHIS, doğru ürün ve fiyatlandırma bilgileri sağlamaya çalışırken, fiyatlandırma veya yazım hataları meydana gelebilir. HANTHIS, siz sipariş verene kadar bir ürünün fiyatını teyit edemez. Bir ürünün fiyat veya ürün bilgisindeki bir hata nedeniyle yanlış bir fiyata veya yanlış bilgilerle listelenmesi durumunda, HANTHIS, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, o ürün için verilen siparişleri reddetme veya iptal etme hakkına sahiptir. Bir ürünün yanlış fiyatlandırılması durumunda, HANTHIS, kendi takdirimize bağlı olarak talimatlar için sizinle iletişime geçebilir veya siparişinizi iptal edebilir ve bu tür bir iptali size bildirebilir.

Farklı Para Birimlerinde Fiyatlandırma

Web sitesinde satılan ürünlerin fiyatlandırması Türk Lirası veya EURO cinsinden hesaplanan rakamlara dayanmaktadır. Diğer para birimlerinde gösterilen fiyatlar, en güncel dönüşüm oranlarına göre Euro'dan dönüştürülür. Dalgalanan para birimi değerleri nedeniyle, bireysel ürün sayfası dışında Web Sitesinde AB ve Türkiye dışı para birimi cinsinden gösterilen fiyatlar en güncel olmayabilir. AB ve Türkiye dışındaki para birimi değerlerinin hatalı olabileceği Web Sitesi alanları arasında, bunlarla sınırlı olmamak üzere, promosyon afişleri, promosyon sayfaları ve ürün kategorisi sayfalarındaki bilgiler yer alır. Para birimine bakılmaksızın tek bir ürün sayfasında görüntülenen fiyat, nakliye hariç HANTHIS'e ödemekle yükümlü olduğunuz cari fiyattır.

HANTHIS, amir banka veya üçüncü şahıs ödeme sağlayıcısı tarafından alınan herhangi bir ek banka masrafı veya döviz kuru ücreti hakkında hiçbir bilgiye sahip değildir ve bunlardan sorumlu değildir. Bu ücretler yalnızca müşterilerin sorumluluğundadır ve HANTHIS tarafından geri ödenmeyecektir.

Bağlantılar

Bu Web Sitesi, üçüncü şahıslar tarafından sahip olunan ve işletilen diğer internet sitelerine bağlantılar içerebilir. HANTHIS'in bu tür bir sitenin üzerinde veya aracılığıyla bulunan içeriğin çalışmasından veya içeriğinden sorumlu olmadığını kabul edersiniz.

Yasal Haklar

Şartlar ve Koşulların herhangi bir fiili veya tehditle ihlaline ilişkin basit yasal çözüm yollarının yetersiz olabileceğini ve HANTHIS'in yasal olarak hak sahibi olabileceği zararlara ek olarak, dava açma veya ihtiyati tedbir veya her ikisine de hak kazanacağını kabul edersiniz. Avukat ücretleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, her türlü anlaşmazlık çözümünün makul masrafları ile birlikte geri alınmaktadır.

HANTHIS'in hakları ihtiyati tedbirlere, avukatlık ücretlerine ve tazminatlar ile sınırlı değildir. Yasa ve Sözleşmeden kaynaklı tüm hakları mevcut ve saklıdır.

HANTHIS'in bu Hüküm ve Koşullar kapsamındaki haklarından veya çözüm yollarından feragat etmesine ilişkin hiçbir durum; benzer, gelecek veya başka bir feragat verme yükümlülüğü anlamına gelmez.

Gizlilik Politikası

HANTHIS müşteri gizliliğine ve kişisel verilere saygı duyar. Lütfen GDPR Bildirimimizi buradan okuyun: https://www.hanthis.com/GDPR/

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR