FİKRİ MÜLKİYET POLİTİKASI

HANTHIS, üçüncü şahısların fikri mülkiyet haklarına tam anlamıyla saygı gösterir ve herhangi bir sahteciliğe ve/veya fikri mülkiyetin ihlaline karşı katı bir sıfır tolerans politikasına sahiptir.

Olası herhangi bir fikri mülkiyet ihlalinden korunmak için web sitemizdeki listeleri düzenli olarak gözden geçiriyoruz. Herhangi bir veri girişinin HANTHIS’in politikasını ihlal ettiği tespit edilirse, söz konusu veri girişi tarafımızca kaldırılacaktır.

Web sitemizde hak ihlaline neden olan ürünlerin satışını önleme çabalarımıza rağmen, çok sayıda ürün olması nedeniyle, fikri mülkiyet ihlallerini tespit edemediğimiz veya belirleyemediğimiz zamanlar doğabilir. Bu nedenle müşterilerimizi veya fikri mülkiyet hak sahiplerini bizimle işbirliği yapmaya davet ediyoruz. Bu anlamda, fikri mülkiyet hakkınızın ihlal edildiğine inanıyorsanız, bunu bize bildirmenizi ve şikayet prosedürümüzü takip etmenizi tavsiye ederiz.

1. Makul şikayetler aşağıda listelenmiştir:

Ticari Marka İhlali: Aynı veya benzer ticari markanın, ticari markanın kayıtlı olduğu ürünlerle aynı veya benzer ürünler üzerinde izinsiz kullanımı.

Patent İhlali: Başkalarının vermiş olduğu Tasarım Patentinin veya Yardımcı Patentin yetkisiz kullanımı.

Telif Hakkı İhlali: Başkaları tarafından oluşturulan içerik veya fotoğrafların izinsiz kullanımı ya da kitaplar, CD'ler, yazılımlar vb. dahil olmak üzere başkalarının telif hakkı eserlerini satma.

Yerel Fikri Mülkiyet Kanununu ihlal eden diğer faaliyetler.

2. Şikayet prosedürü:

Tarafımıza bir İhlal İddiası Bildirimi göndererek şikayette bulunabilirsiniz. Bildirim tarafımıza e-posta ile gönderilebilir: [email protected]. Bildiriminizi aldıktan sonra, hızlı bir dahili soruşturma yapılır. Şikayetiniz kabul edilirse, hak ihlalinde bulunduğu iddia edilen girişimlere göre gerekli işlemler yapılacaktır.

3. Hak ihlalinde bulunan listelere karşı alabileceğimiz eylemler:

Hak ihlalinde bulunduğu iddia edilen veri girişlerini web sitemizden kaldırmak,

Hak ihlali olduğu mahkeme tarafından onaylandığında elimizdeki hak ihlalinde bulunan envanteri imha etmek,

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR